Ağız ve Çene Cerrahisi Tedavi Yöntemleri Çene Cerrahisi Randevu

Ağız ve Çene Cerrahisi

Ağız ve Çene Cerrahisi alanında uzman ekibimizle 7 / 24 hizmet vermekteyiz.  Hastalarımızı bilinçlendirme ve bilgilendirme anlamında hem hizmet verdiğimiz alanları hem de rahatsızlıkların sebebi, tedavisi hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Sitemizi düzenli takip etmeniz durumunda hastamız olmasanız dahi çok yararlı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özellikle blog bölümümüzde diş sağlığı adına düzenli paylaşımlar yapılacaktır.

 

Ağız ve Çene Cerrahisi Nedir?

 

Ağızda ve çenede oluşan problemlerin tanısı ve tedavisini sağlayan önemli bir diş hekimliği dalıdır. Bu alanda iyi doktorlardan hizmet almak hastanın sağlığı ve estetik görünümü açısından önemlidir. Bu alanda tecrübe sahibi önemli hekimlerle çalışmaya özen gösteriyoruz.  Bu alana diş implantlarının uygulanması, normal ve gömülü olan dişlerin çıkarılması, önemli bri madde olarak çenelerin tümör ve kist tedavilerinin yapılması, çok yaygın olmasa da protez öncesi işlemlerin yapıldığı, dudak yanak deformasyonlarının giderildiği  geniş bir perspektife sahip bir alandır.

 

Hastalarımızın sıklıkla bizlere geldiği şikayetler arasında çene problemleri geliyor. Bu alanda estetik ve titiz müdahaleler yapılmaktadır. Genel olarak ülkemizde diş hekimlerinin en çok şikayet edildiği alanlardan biri de budur. Bu bağlamda sitemizde müşteri memnuniyeti bakımından özel alanlar oluşturduk. Rahatlıkla yaşadığınız sıkıntıları bizlere ulaştırabiliyorsunuz. Ayrıca ilerleyen dönemlerde yaşanabilecek cerrahi problemleri önlemek adına diş hekimi kadromuz ile düzenli makale paylaşımları da yapmaktayız.

 

Çene Cerrahisi Fiyatları

 

Çene cerrahisi konusunda net bir fiyat vermek mümkün değildir. Ücretsiz muayene sonrası size çıkarılacak tedavi yöntemleri konusunda dilediğiniz hekimden yardım alabilirsiniz. Tedaviye sonrasında devam edip etmemek sizin insiyatifinizde olacaktır.  Geniş bir dal olduğundan belli fiyatlardan bahsetmekte pek mümkün değil. Dilerseniz sitemizde yer alan iletişim adreslerimizden bize ulaşarak ön bilgi alabilirsiniz.Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.


İletişim ve Adres

Adres: Büyükdere Cd. Saadet Apt. No:65 Kat:1 No:2 - Mecidiyeköy / Şişli İstanbul
E-Posta: info@nardent.com
Telefon:+90 (212) 211 11 53
GSM:+90 532 627 40 83