Diş Çekimi Fiyatı | Diş Çekimi Nasıl Yapılır? 7 /24 Nöbetçi Diş Çekimi

Diş Çekimi

Uzman Nardent doktor ekibi ile diş çekimleri 7 / 24 gerçekleştirilmektedir. Hizmet anlayışımız ve mutlu müşteri memnuniyeti içeren muayeneler ile diş çekimi hizmeti yapılmaktadır. Polikliniklerimiz içerisinde diş çekimi dışında bir çok farklı özel hizmeti de yukarıda yer alan ”Hizmetlerimiz” bölümünden bulabilirsiniz.

 

Diş Çekimi Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Dişinizi çektirmeden önce doktorların önerilerini dikkate almak gerekiyor. Ekibimizin birinci önceliği diş çekiminden ziyade dişi kazanmaktır.  Bu anlamda diş muayenesi ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Diş çekimine gelmeden önce aşağıda yer alan öncesi ve sonrası bölümlerine dikkat etmek gerekmektedir.

 

Diş Çekimi Öncesi Ve Sonrası

 

Diş çekimi öncesi kontrollerde gerekirse yazılan ilaçları düzenli kullanmak gerekmektedir. Bazı özel durumlarda farklı yöntemlerde uygulanmaktadır. Diş çekimi sonrası ise kısa zamanda normal tempoya dönebilirsiniz. Ekibimizin bu konudaki hassasiyeti sizi fazlasıyla memnun edecektir.

 

İlk gün boyunca kanama gerçekleşebilir. Ancak bu durumlarda yaygın yapılan tükürmeyi sağlık açısından tavsiye etmiyoruz. Yaklaşık yarım saat sonra sıvı alımına 2 saat sonra ise sıvı besin tüketimine başlayabilirsiniz. 1 gün boyunca çorba gibi sıvılar tüketmenizi tavsiye ediyoruz. 2. günden sonra ise normal beslenmeye rahatlıkla başlayabilirsiniz. İlk gün diş fırçalamayı pek önermiyoruz. Doktorunuzun yazacağı bazı ağrı kesicileri kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederiz. Diş hekiminin tavsiyesi dışında müdahalelerden kaçının

 

Diş Çekimi Fiyatları

 

Diş çekimi fiyatları dişin durumuna göre değişmektedir. Ayrıca poliklinik içerisinde zaman zaman kampanyalar da yapılmaktadır. Sitemizi güncel takip ederek bu gelişmelerden ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Diş çekimi için fiyat almak için irtibat numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Diş Çekimi Sonrası Sigara

 

Bize en çok gelen sorulardan birini yanıtlamak isteriz. Keşke hiç bir zaman sigara kullanılmasa. Sigaranın zararları ile ilgili belkide 10.000 kelimelik makale yazılabilir. Ancak bir çok insanın vazgeçemediği gerçeğini de göz ardı edemeyiz. Bu bağlamda diş çekimi sonrası sigara krizi yaşayanların bize yönelttiği bu soruyu yanıtlayalım.İlk 2 gün sigara tüketimi dişin iyileşme sürecini yavaşlatacaktır. Özellikle ağrının artmasına sebep olabilir.

 

Altta yer alan iletişim bilgilerinden 7 / 24 aklınıza gelen diş sorunları ile ilgili ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Sitemiz içerisinde yayınlanan görselleri, videoları ve yazıları inceleyerek Nardent hakkında da daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.


İletişim ve Adres

Adres: Büyükdere Cd. Saadet Apt. No:65 Kat:1 No:2 - Mecidiyeköy / Şişli İstanbul
E-Posta: info@nardent.com
Telefon:+90 (212) 211 11 53
GSM:+90 532 627 40 83