Diş Muayenesi - Nardent

Diş Muayenesi

Diş Muayenesi

Uzun yıllardır hizmet veren ağız ve diş sağlığı polikliniğimizde  ilk diş muayeneniz ücretsiz olarak yapılmaktadır. Dişlerinizin durumu ve yapılması gereken işlemler ilk muayenede belirlenip sonrasında ağız ve diş sağlığınız için gerekli işlem için ilgili bölüme yönlendirilirsiniz. Diş polikliniğimizde ağız ve diş sağlığı için gerekli tüm tedavi bölümleri hizmet vermektedir. İlk muayeneniz sonrası dişlerinizdeki soruna yönelik ilgili bölümde tedaviniz başlatılır. Bölümlerimiz şunlardır: Endodonti bölümü kanal tedavisi branşıdır. Kanal tedavisi yapılması gereken dişler için Endodonti bölümümüzde tedaviniz yapılır. Ortodonti branşı diş teli branşıdır. Dişlerde çarpık ve rahatsız edici bir görüntü varsa, dişlerin çok yakın ya da çok uzak olması durumu diş sağlığınızı tehdit ediyorsa Ortodonti bölümümüze sevk edilirsiniz.

İmplant ağızdaki eksik dilerin yerine genellikle vida şeklindeki diş kökünün yerleştirilmesi branşıdır. Eksik dişleriniz var ise implant tedavisi merkezimizde en iyi şekilde yapılmaktadır. Zirkon branşında, zirkonyum diş kaplama tekniği ile dişinizin renginde sabit kaplama uygulanmaktadır. Lamina diş kaplama tekniği ile dişler kesilmeden ve bir işleme tabi tutulmadan diş kaplama yapılmaktadır. Periodontoloji bölümünde diş eti rahatsızlıklarının tedavisi yapılır. Bu bölümlerimizin yanı sıra diş çekimi, dolgu, gerektiğinde cerrahi operasyon merkezimizde uygulanmaktadır.

Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz

Ağız ve diş sağlığı polikliniğimizde deneyimli doktor kadromuz ile yıllardır hizmet vermekteyiz. Sürekli eğitimler ile kendini yenileyen hekimlerimiz kendi alanlarında yapılan tüm konferanslara katılarak bilimsel yeni tedavi ve gelişmeler konusunda kendilerini yenilemektedir. Her geçen gün gelişen bilimin ışığında en yeni diş tedavilerini merkezimizde uygulamaktayız. Teknolojik gelişmeleri takip eden ekibimiz en yeni cihazları ağız ve diş sağlığı polikliniğimizde kullanmaktadır. En çok önem verdiğimiz konu ise sterilizasyon ve hijyendir. Ağız ve diş sağlığı için en önemli konunun sterilizasyon olduğu bilinci ile hem hastalarımızı hem de doktor kadromuzu ve çalışan ekimizi korumayı amaçlamaktayız. Hastaların ve çalışanların memnuniyeti için yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktayız.

Ağız Ve Diş Tedavisi İçin Nasıl Bir Poliklinik Tercih Edilmelidir

Ağız ve diş sağlığınız için yeniliklere açık, bilimin yeni tedavi yöntemlerini kullanan, steril bir ortamda çalışılan bir diş merkezi tercih etmelisiniz. Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğimizde yılların verdiği tecrübe ile sizler için azimle çalışmaktayız. Bir Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinden beklediğiniz tüm imkanları sunmaktayız. Çalışma prensibimiz gereğince sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemlidir.  Polikliniğimizde hasta ve doktor diyalogları mükemmel bir şekilde sağlanır. Yapılan tedavi esnasında hastanın hakları en iyi şekilde korunmaktadır. İnsani vicdan ve kutsal bir görev yapmanın bilinci ile çalışan hekimlerimiz hastanın onuruna saygılı bir tedavi yapmaktadır.

Sürekli Kendini Yenileyen Diş Polikliniği

Diş tedavileri konusunda sürekli yeni tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bilimsel çalışmalar sonucu ortaya çıkan bu yeni tedavi yöntemlerinin bilinip uygulanabilmesi için yeniliklerin takip edilmesi gerekmektedir. Ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı yenilenmektedir. Hekimlerimiz kendi bölümleri ile ilgili tüm konferanslara katılıp bilimsel yeni gelişmeler konusunda kendilerini yetiştirmektedir. Teknolojik gelişmeleri takip eden merkezimiz en yeni diş tedavi cihazlarını kullanmaktadır. Ağız ve Diş Sağlığı konusunda hastalarımıza en iyi diş tedavi hizmetini verebilmek için sürekli yenilenen bir anlayış ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Hastalarımızın ilk diş muayenesinden ücret talep etmiyoruz. Polikliniğimize gelerek diş muayenenizi yaptırıp yaptığımız çalışmalar konusunda bilgi alabilirsiniz. Diş sağlığınız için merkezimizi inceleyerek tedavinize karar verebilirsiniz.

 Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.


İletişim ve Adres

Adres: Büyükdere Cd. Saadet Apt. No:65 Kat:1 No:2 - Mecidiyeköy / Şişli İstanbul
E-Posta: info@nardent.com
Telefon:+90 (212) 211 11 53
GSM:+90 532 627 40 83