İmplant Fiyatları 2018: İmplant Çeşitleri ve Ücretleri Teklifi Alın!

İmplant

İmplant ve implant fiyatları hakkında internet üzerinde çok detaylı bilgi bulmak zor. Sürekli güncel tutacağımız bu başlık sayesinde diş implantı hakkında gelişmiş bir kaynağa sahip olacaksınız. Özellikle belli aralıklarla yeni bilgileri ve makaleleri de okumayı ihmal etmeyin. Her zaman olduğu gibi ilk olarak operasyonun tanımını iyice öğrenelim.

Diş İmplantı Nedir?

Diş implantı sorun yaşanan dişlerin estetiği bozmadan tüm fonksiyonlarını kullanabileceği şekilde yapılan yapay dokudur. Halk arasında diş implantı aynı zamanda vidalı diş olarak da tabir edilmektedir. Estetik kısmı önemli olduğundan implant tedavisi tecrübeli doktorlar tarafından çok daha iyi neticelerle yapılmaktadır.  Günümüzde yapılan diş şikayetlerine baktığımızda diş implantı ilk sıralarda yer almaktadır. Diş implantı hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri temsilcisinden bize ücretsiz sorularınızı yöneltebilir veya ücretsiz muayene hizmetimizden yararlanarak dişleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diş İmplantı Nasıl Yapılır?

Diş implantı bir çok aşamanın ardından tamamlanır. Uzun süren bir operasyon olduğundan genel olarak hastalar tarafından pek sevilen bir operasyon değildir.   Öncelikle diş eti açıldıktan sonra kemiğe ulaşılır. Çene kemiğine implant vidası takılması gerekir. Bunun için dardan genişe doğru yer açılır. Vidaların takılma işlemi tamamlandıktan sonra dikişler atılır. Normal bir operasyon geçirildi ise hastanın 2-3 ay sonra gelmesi istenir. Bu süreçte diş etleri düzelmiş olur. Böylece ilk aşama geride kalır. İkinci aşama olarak da hazırlanan protez yerleştirilir. Kısa ve basit bir tanım yapmak gerekirse bu yeterli olacaktır. Elbette daha fazla detay için müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İmplant Diş Tedavisi ve implant fiyatları

İmplant Diş Tedavisi

Diş İmplantı Sonrası

En çok sorulan sorulardan birisi diş implantı sonrası şişlikler olur. Bu operasyon sonrası şişliklerin olması normaldir. Bunun geçeceğini unutmamak gerek. SAbır gerektiren bir operasyon olduğundan genelde sonrası ile ilgili bir çok soru oluyor. Diş implantı için açılan yuvada genelde bir tramva durumu söz konusu olur. Bunu normal karşılamak gerekiyor. Buna çözüm olarak hekiminiz büyük ihtimalle buz kompresi önerecektir. Daha ciddi durumlarda ise düzenli tedavi uygulanabilir. Ancak genel olarak görülecek sorunlar bunlardır.

İmplant Fiyatları

Yapılan operasyon çeşitlilik gösterebildiği için hastadan hastaya implant fiyatları değişmektedir bu nedenle net rakam vermek pek doğru olmayabilir. Diş implantı yaptırmadan önce ücretsiz muayene olarak veya telefon üzerinden bizlere ulaşarak ortalama implant fiyatı alabilirsiniz. Ayrıca daha önce yapmış olduğumuz implant tedavilerini fotoğraflar ve galeriler sayfasından inceleyebilirsiniz. Kendine güvenen, tecrübeli diş hekimlerimiz ile başarılı olduğumuz diş implantı hakkında size hem uygun implant fiyatları hem de sağlıklı estetik bir görünüm vadedebiliyoruz.

Diş İmplantı Yaptıranlar

Diş implantı yaptıranların yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti açısından soru – cevap ve görüşler bölümümüzden detaylı bilgi alabilirsiniz. Daha fazla müşteri yorumu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yakın zamanda gerçekleşecek kampanya ve imkanlardan yararlanmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızda da yapılan operasyonlarla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu yazı doktorumuz Dt.Rasim Yazıcı tarafından 2 Ocak 2018 tarihinde güncellenmiştir.Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.


İletişim ve Adres

Adres: Büyükdere Cd. Saadet Apt. No:65 Kat:1 No:2 - Mecidiyeköy / Şişli İstanbul
E-Posta: info@nardent.com
Telefon:+90 (212) 211 11 53
GSM:+90 532 627 40 83