Lamina Diş Fiyatları | Lamina Diş Tedavisi | Porselen Lamine Diş

Lamina Diş Fiyatları

Diş sağlığı ve görünümü birçok kişi için önemlidir. Özellikle son yıllarda diş sağlığına ve görünümüne eskisinden çok daha fazla önem veriyoruz. Günümüzde dişlerin sağlıklı görünmesi ve beyaz olması ikili ilişkilerde de büyük önem taşımaktadır. Sizde eğer dişlerinizin görünümünü değiştirmek isterseniz, bu konuda uzman ve alanında yetkin diş uzmanlarına gidebilirsiniz. Son yıllarda lamina diş görünümü ve kalitesi nedeni ile en çok tercih edilen ve önerilen operasyonlardan biri olarak kabul ediliyor.

Porselen çok ince bir tabaka olduğundan dolayı ışınları geçirmesinin yanı sıra yansıtması doğal diş gibidir. Doğal görünümlü olması ve doğal diş özelliği taşıması nedeni ile mükemmel estetik sağlar. Estetik görünümü nedeni ile diş uzmanlarının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Uygulama aşamalarının kolay olması ve uzun süreli kullanım imkanı sunması nedeni ile günümüzün en çok tercih edilen estetik diş kaplamalarından biridir.

Lamina Diş Nasıl Yapılıyor Ve Uygulama Kolay Mıdır?

Estetik görünümü nedeni ile lamina diş, günümüzde en çok tercih edilen diş kaplama uygulamalarından biridir. Uygulamanın kolay ve kısa sürede yapılabiliyor olması nedeni ile hastalar ve uzmanlar lamina diş önerisinde bulunuyor.  Peki diş kaplama uygulaması olarak tercih edilen bu yöntem hasta üzerinde nasıl uygulanmaktadır. Hastanın korkması gereken bir durum var mıdır ya da uygulama uzun sürer mi? Tedavinin sürecine bakacak olursak, dişlerin sadece ön yüzey kısmından az miktarda malzeme kaldırılır ve üst kısmına laminate porselen kaplamalarının uygulanması ile mükemmel estetik dişler elde edilir.

  • Diş yüzeyinde sadece, tırnak genişliği kadar sayılabilecek küçük bir yuva açılması gerekiyor. Son teknolojik imkanlar kullanılarak bu uygulama kısa sürede gerçekleşmektedir.
  • Bu uygulama sayesinde dişin gereğinden fazla kesilmesine ya da küçülmesine gerek kalmaz,
  • Porselen yüzeylerinin şık ve pürüzsüz olmasına imkan tanıyan lamina diş kaplama dış etkenlerden dişinizin etkilenmesini de ortadan kaldırır.
  • Aşınmaya karşı direnci fazla olacağından uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Porselen Lamine Kimlere Uygulanır ve Kimler Tercih Eder?

  • Dişlerin görümünden ve performansından memnun olmayan kişiler tercih eder.
  • Ön bölgede yer alan diş renkleşmelerinde ve de beyazlatma işlemlerinden sonuç alınamadığında limana diş tercih edilir.
  • Dişleri aralıklı olanlarda ve görünümünden memnun olmayanlara yapılır.
  • Ön dişleri çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak kırık veya aşınmış olan kişilere lamina diş kaplaması uygulanır.

Dişlerinizin estetik görünmesine imkan tanıyan lamina diş kaplama uygulamasının fiyatlarına baktığımızda yüksek tutarlarda olmadığını görmekteyiz. Bu uygulama ile dişlerin estetik ve güzel görünmesi mümkün olduğundan günümüzde birçok kişi lamina diş kaplama hizmetlerinden yararlanmaktadır. Üstelik uzmanlarda dişlerinden memnun kalmayanlar için lamina diş kaplama uygulamasını önermektedir. Uygun fiyat aralıkları ile sunulan lamina diş kaplama uygulaması kolay bir şekilde uygulandığından birçok kişi rahatlıkla dişlerinin görünümünü değiştirerek güzel dişlere sahip olabilirsiniz.

Lamina Diş Fiyat Aralıkları Nedir Ve Herkes Yaptırabilir Mi?

Son yıllarda önemini artıran lamina dişler güzel bir görünüm sunması nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Lamina diş kaplama uygulaması 18 yaşını geçmiş herkese uygulanabilmektedir. Dişlerinin görünümü beğenmeyen ve estetik dişlere sahip olmak isteyenler uygun fiyat aralıkları ile sunulan lamina diş kaplama uygulamasını tercih ediyor. Diş sağlığını önemseyen ve diş görünümünden memnun olmayanların lamina diş kaplama işe dişlerinin görünümünü değiştirebiliyor. Üstelik kolay şekilde uygulanabilmesi hem de uygun fiyat aralıkları ile sunuluyor olması lamina diş kaplama uygulamasının tercih edilmesini artıran en önemli faktörlerden biri olarak gösterilebilir.Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.


İletişim ve Adres

Adres: Büyükdere Cd. Saadet Apt. No:65 Kat:1 No:2 - Mecidiyeköy / Şişli İstanbul
E-Posta: info@nardent.com
Telefon:+90 (212) 211 11 53
GSM:+90 532 627 40 83