Nöbetçi Dişçi ve Diş Hekimleri - 7 Gün 24 Saat Açık Diş Poliklinikleri

Nöbetçi Dişçi – 24 Saat Açık Diş Poliklinikleri
7 Gün 24 Saat Açık Nöbetçi Dişçi Poliklinikleri

7 Gün 24 Saat Açık Nöbetçi Dişçi Poliklinikleri

Nöbetçi dişçi ihtiyacımız özellikle gece, hafta sonları, bayram, resmi tatil gibi günlerde açık olmayan ve en çok ihtiyaç duyulan ancak kolayca bulunamayan hizmetlerden birisidir. Bu sayfada sizlere 7 gün 24 saat açık nöbetçi dişçi hizmeti veren acil diş polikliniklerini listeleyeceğiz. Aşağıda ki liste 24 saat açık diş poliklinik sahiplerinden alınan özel izinler ile veya farklı rehber sitelerinde paylaşılan nöbetçi dişçilerdir. İletişim(telefon ve adres) bilgileri eski veya yanlış olabilir lütfen ziyaret etmeden önce telefon ile arayarak bilgi alınız. Eğer sizde nöbetçi dişçi hizmeti veren diş polikliniğinizi bu listeye eklemek istiyorsanız veya listede bulunan polikliniği çıkartmak istiyorsanız lütfen bize öncelikli olarak e-posta adresimizden veya diğer iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. İletişime geçtiğiniz taktirde nöbetçi dişçi polikliniğiniz listeden 48 ila 72 saat arasında kaldırılacaktır. Kaldırılmaması takdirinde lütfen farklı kanallardan bizimle iletişime geçiniz.

 

Listede şuanda 1 Nöbetçi Dişçi Bulunuyor;

 

Nardent Logo

Listemiz yakın zamanda tüm Türkiye’de yer alan nöbetçi dişçiler için güncellenecektir.

 

Nöbetçi Dişçi – 24 Saat Açık Dişçi Poliklinikleri

 

Diş ağrıları dayanılmaz acılar vermekte ve geceleri bu acılar katlanarak büyümektedir. Ne zaman ve hangi nedenden dolayı diş ağrısı çekeceğinizi bilemezsiniz. Dolgunun düşmesi ya da hava alması diş ağrılarına neden olabilir. Kanal tedavinin eksik yapılması ya da çürük dişler acil olarak çözülmesi gereken sorunlara dönüşebiliyor. Bu gibi durumlarda hastalar sorunu anında çözebileceği en yakın nöbetçi diş hastanesi gibi hizmet veren kurumları tercih ediyor. Siz de gecenin her hangi saatinde diş ağrısı çekenlere hizmet vermek isterseniz, bu hastalara ulaşmak için internetin gücünü kullanabilirsiniz. 7/24 açık olan kurumunuzu internette daha çok kişinin görmesini sağlamak isterseniz, mail adresimize bilgilerinizi atarak yayınlamak için ilk adımı atabilirsiniz.

 

İş Saati Dışında Acil Ve Nöbetçi Dişçilerde Çözüm Arıyoruz

 

Bu Nöbetçi dişçi ihtiyacımız özellikle gece, hafta sonları, bayram, resmi tatil gibi günlerde açık olmayan ve en çok ihtiyaç duyulan ancak kolayca bulunamayan hizmetlerden birisidir. Tatil günlerinde diş ağrılarından dolayı diş doktoruna gitmek isteyenler mesai saatleri dışında hizmet veren nöbetçi dişçiye giderek bu ağrılardan kurtulabilirler. Sitemizde nöbetçi diş doktoru olarak kurumunuzun adını geçirmek isterseniz, e posta yolu ile kurumunuzun bilgilerini bizimle paylaşabilirsiniz. Yapılan inceleme sonrasında 7/24 hizmet veren kurumların bilgilerini nöbetçi dişçi olarak sitemizden paylaşıyoruz. Her il ve ilçede yer alan acil diş kurumları isimlerini sitemizde görmek isterse bunun için mail atmaları yeterlidir. Kısa sürede dönüş yaparak altta yer alan listede sizde adınızı görebilirsiniz.

 

Lokasyon Bilgilerinizi Sitemizde Paylaşarak Hastalara Ulaşabilirsiniz

 

Sitemizde diş ağrıları çekenler bölgesinde yer alan nöbetçi diş kurumlarının numaralarını ve adreslerini görebiliyor. Bu sayede acil durumlarda açık dişçi aramak yerine listemizde yer alan lokasyonlara bakarak diş ağrısı çekenler ağrılarına çare aramaktadırlar. Sizde diş ağrısı çeken hastalara ulaşmak isterseniz, acil ve 24 saat hizmet veriyorsanız, onlara ulaşmak için sitemizde kurumunuzun adını geçirmek isteyebilirsiniz. Sitemizde kurumunuzun adını, telefon bilgilerini ve lokasyon bilgilerini geçirebilirsiniz. Bu sayede diş ağrısı ve diş sorunları yaşayan hastalar kurumunuzun adres ve bilgilerini görerek size ulaşmakta ve sorunlara çözüm aramaktadır.

 

Listede Sizde Adınızı Görmek İster Misiniz?

 

7 gün 24 saat açık nöbetçi dişçi hizmeti veren acil diş polikliniklerini listeleyebileceğiniz bu alanda acil diş kurumu olarak hizmet sunan diş hekimlerinin numaraları yer almaktadır. Aşağıdaki liste poliklinik sahiplerinden alınan özel izinler ile veya farklı rehber sitelerinde paylaşılan nöbetçi dişçilerdir. İletişim(telefon ve adres) bilgileri eski veya yanlış olabilir lütfen ziyaret etmeden önce telefon ile arayarak bilgi alınız. Eğer siz de nöbetçi dişçi hizmeti veren diş polikliniğinizi bu listeye eklemek istiyorsanız veya listede bulunan polikliniği çıkartmak istiyorsanız lütfen bize öncelikli olarak e-posta adresimizden veya diğer iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

 

Nöbetçi Dişçi Olarak Hizmetlerimizi Sürdürmekteyiz

 

İletişime geçtiğiniz taktirde nöbetçi dişçi polikliniğiz listeden 48 ila 72 saat arasında kaldırılacaktır. Kaldırılmaması takdirinde lütfen farklı kanallardan bizimle iletişime geçiniz. 24 saat açık diş politiklerinin yer aldığı listemizde adınızı görmek isteyenlerin bilgilerini mail atması yeterlidir. Mail atmanıza rağmen hala listede yer almıyorsanız, telefon numaralarımızdan bize ulaşarak listeden adınızı kaldırabilir ya da listede yer almak için adım atabilirsiniz. Bunların yanı sıra bünyemizde sunulan ağız ve çene cerrahisi, diş beyazlatma, diş çekme, hareketli protez ve şeffaf diş teli gibi hizmetler verilmektedir. Bünyemizde sunulan bu hizmetler 7/24 saat sunulmakta olup, nöbetçi dişçi olarak hastalarımıza hizmet vermeye devam ederek hastalarımızın dertlerinize çare oluyoruz.Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.


İletişim ve Adres

Adres: Büyükdere Cd. Saadet Apt. No:65 Kat:1 No:2 - Mecidiyeköy / Şişli İstanbul
E-Posta: info@nardent.com
Telefon:+90 (212) 211 11 53
GSM:+90 532 627 40 83