Diş Beyazlatma Hangi Aralıklarda Yapılır - Nardent

Diş Beyazlatma Hangi Aralıklarda Yapılır

Diş Beyazlatması Hangi Aralıklarda Yapılır

Diş beyazlatma, dişlerde çay, sigara, kahve, asitli içecekler gibi günlük yaşantıda sıkça kullanılan içecekler ve yiyecekler ile diş üzerinde oluşan renkli tabakanın temizlenmesi işlemidir. Günümüzde modern yaşam biçimi ile insanlar estetik görünümlerine daha çok önem vermektedir. Dişler ise konuşurken ve gülerken estetik görünümün en önemli unsurudur.  Hem iş hayatında hem sosyal hayatta karşıdaki kişiye iyi bir izlenim bırakabilme de dişler çok önemli bir faktördür. Bu sebeple son yıllarda estetik diş hekimleri diş beyazlatma konusunda yoğun talep almaktadır. Diş beyazlatma iyi bir ağız diş sağlığı polikliniğinde uzman hekimlerce yapılmalıdır. Zira diş beyazlatılırken kullanılan maddelerin sağlıklı ve güvenli olması çok önemlidir. Kurumsal hizmet veren ağız ve Diş Sağlığı polikliniğimizde işinde uzman doktorlarımız ile en iyi diş beyazlatma hizmetini vermekteyiz.

 

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır

Diş beyazlatma işleminde son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber daha güvenli ve kısa sürede sonuç veren bir uygulama haline gelmiştir. Beyazlatma ajanları ve lazer uygulamaları Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğimizde en yeni yöntemler ile diş beyazlatma da kullanılmaktadır. İnsan sağlığına zarar verebilecek hiç bir kimyasal madde kullanmadan tamamen sağlıklı yöntemler ile diş beyazlatma yapmaktayız. Diş beyazlatma fiyat olarak en uygun şekilde yapılmaktadır.  Yenilenen teknoloji diş beyazlatma işleminde şu imkanları sağlamıştır:

 

  • Kullanılan yeni yöntemler ile beyazlatma ajanlarının diş minesine ve diş etine zarar verme olasılığı yok edilmiştir.
  • Seanslar arası süre kısaltılmış, diş beyazlatmanın daha kısa sürede yapılabilmesi sağlanmıştır.
  • Kısa sürede diş renginin bir kaç ton açılabilmesi sağlanmıştır.
  • Diş beyazlatmada dişe uygulanan hızlı ve güncel lazer uygulamaları ile uygulama süreleri kısaltılmıştır.

 

 
Diş Beyazlatma da Dikkat Edilecek Hususlar

Diş beyazlatma işleminde en çok dikkat edilmesi gereken husus dişi beyazlatırken kullanılan maddelerdir. Sağlığa zarar veren kimyasal maddelerin kullanılmadığına dikkat edilmelidir. ağız ve diş sağlığı merkezimizde lazer ve diş beyazlatma maddelerimiz %100 güvenli ve zararsız olarak seçilmektedir. Uzman hekimlerimiz sizlerin sağlığını koruyarak hizmet vermektedir. İmplant diş fiyatları konusunda da çok uygun imkanlar sunuluyor.  Yılların verdiği tecrübe ile sizler için en iyisini düşünüp uygulayan merkez hakkında bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.


İletişim ve Adres

Adres: Büyükdere Cd. Saadet Apt. No:65 Kat:1 No:2 - Mecidiyeköy / Şişli İstanbul
E-Posta: info@nardent.com
Telefon:+90 (212) 211 11 53
GSM:+90 532 627 40 83