Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda
Uzun yıllar Mecidiyeköy’de sürdürmekte olduğumuz faaliyetimiz yeni adresimizde 2014 yılından itibaren ağız ve diş sağlığının tüm branşları ile hizmet vermeye devam ediyor.
Polikliniğimizde sunduğumuz hizmetler: tedavi, endodonti(kanal tedavisi), ortodonti(tel tedavisi), implant, pedodonti, gülüş estetiği, zircon, lamina ve diğer tüm cerrahi işlemler.
Kendi alanımızda sahip olduğumuz yetkin ve deneyimli hekim kadromuzla diş hekimliğindeki tüm teknolojik gelişmeleri takip etmeyi hastalarımıza karşı bir yükümlülüğümüz olarak kabul etmekteyiz. Bu bağlamda yazılı kaynaklardan yararlanmanın yanı sıra fiilen bilimsel kongrelere de katılmaktayız.Kliniğimizde sterilizasyona büyük önem vermekteyiz.Sterilizasyonun çağdaş bir sağlık merkezinin en önemli unsuru olduğu bilinciyle hareket eden kliniğimizde, hastalarımızı, hekimlerimizi ve yardımcı personelimizi çapraz enfeksiyon riskine karşı korumak için her türlü önlem sterilizasyon sağlanmaktadır. Kliniğimizde koruyucu hekimlik, hastalara ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi, ağız hijyeninin sağlanması ve bu konuda her türlü takibin yapılmaktadır.

Vizyonumuz

Diş Dünyası; bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaya kararlıdır.

Diş Dünyası; hekimleri ve personeli, yaptığı işin insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını her zaman ön planda tutacaktır.
Diş Dünyası; gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmaya kararlıdır.

Misyonumuz

Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Ağız ve diş sağlığı alanında ki her türlü teknolojik, yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak.

Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak. Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı bilincinin artmasına katkıda bulunan bir klinik olmak. Bu alanda, her türlü iyileştirici sosyal çabayı elimizden geldiğince desteklemekİletişim ve Adres

Adres: Büyükdere Cd. Saadet Apt. No:65 Kat:1 No:2 - Mecidiyeköy / Şişli İstanbul
E-Posta: info@nardent.com
Telefon:+90 (212) 211 11 53
GSM:+90 532 627 40 83